11 طراحی بی نظیر وب سایت املاک و مستغلات و آنچه آنها را عالی می کند

قبل از اینکه به مثال ها بپردازیم، بیایید در مورد اینکه چرا وب سایت شما بسیار مهم است صحبت کنیم

من بارها بیشتر نقل مکان کرده‌ام، اخیراً بسیار بیشتر از آنچه که دوست داشتم دوباره زندگی کنم -طراحی سایت املاک در شیراز  اما هر بار، داشتن یک مشاور املاک آگاه و قابل اعتماد، هر فرآیند را کمتر استرس‌زا و طاقت‌فرسا می‌کرد. حتی زمانی که ارجاعات دهان به دهان دریافت کردم، برای بررسی مجدد به اینترنت رفتم. پروفایل ها را خواندم، نظرات را بررسی کردم و البته وب سایت ها را مرور کردم.

و نه تنها بر اساس طراحی، قضاوت های سریعی انجام دادم، بلکه می دانم که تنها نیستم: 0.05 ثانیه طول می کشد تا اولین برداشت در مورد یک طراحی سایت املاک در شیراز ایجاد شود، و 94٪ از این برداشت های اولیه مربوط به طراحی هستند.

وب سایت املاک و مستغلات شما یک عنصر ضروری از برند شما است و طراحی آن برای موفقیت کسب و کار شما بسیار مهم است. طراحی سایت املاک در شیراز در این مقاله، ما 11 نمونه وب سایت املاک و مستغلات را بررسی می کنیم و در مورد اینکه چه چیزی کار می کند، چرا موثر است و چگونه می توانید از تاکتیک های مشابه برای بهبود وب سایت خود استفاده کنید، بحث می کنیم.

قبل از اینکه به مثال ها بپردازیم، بیایید در مورد اینکه چرا وب سایت شما بسیار مهم است صحبت کنیم

چرا وب سایت املاک و مستغلات شما برای بازاریابی ضروری است؟

وب سایت املاک و مستغلات شما یک کانال بازاریابی مهم برای جذب سرنخ های ورودی برای مشتریان، طراحی سایت املاک در شیراز متقاعد کردن ارجاعات دهان به دهان به تعهد و توزیع لیست های شما است. متقاعد نشدی؟ در اینجا برخی از آمارها وجود دارد که با حسن نیت از انجمن ملی مشاوران املاک باید در نظر گرفته شوند:

از سال 2021، 81٪ از اعضای انجمن ملی مشاوران املاک، لیست های خود را در وب سایت خود دارند.

70 درصد از کارگزاران/کارگزاران و 69 درصد از نمایندگان فروش یک وب سایت دارند.

69% از اعضا اطلاعاتی در مورد خرید و فروش در وب سایت خود دارند.

سال گذشته، 51 درصد از خریداران خانه ای را که به صورت آنلاین خریداری کرده بودند، ابتدا پیدا کردند.

این آمار قانع‌کننده است - به‌ویژه وقتی در نظر بگیرید که نسل‌های جوان بیشتر خانه‌ها و نمایندگان را آنلاین پیدا می‌کنند. وب سایت املاک و مستغلات شما فقط اهمیت بیشتری پیدا می کند.

این نکته واضح است: مردم خانه‌ها را به صورت آنلاین پیدا می‌کنند. طراحی سایت املاک در شیراز اگر آنها به دنبال آن هستند، باید مطمئن شوید که وب سایت شما را پیدا می کنند. اکنون که دلیل اهمیت سایت شما را روشن کردیم، بیایید به نمونه های وب سایت املاک و مستغلات بپردازیم.

طراحی سایت املاک در شیراز

11 طراحی بی نظیر وب سایت املاک و مستغلات

در اینجا نمونه‌هایی از وب‌سایت املاک و مستغلات برای یافتن الهام،

 طراحی سایت املاک در شیراز

نکات و گرایش‌های طراحی وب‌سایت و موارد دیگر برای بهبود بازاریابی خود آورده شده است.

1. شرکت املاک نیوانگلند: ناوبری را آسان کنید

اگر قبلا حرکت کرده اید، می دانید که چقدر استرس زا است. چه به دنبال یک مکان بزرگتر باشید، چه به دنبال شغلی به یک شهر جدید باشید یا برای خرید اولین خانه خود آماده باشید، این روند بسیار دشوار است.

وب‌سایت شما باید با ساده‌تر کردن مسیریابی، این استرس را کاهش دهد. شرکت املاک نیوانگلند این کار را به خوبی انجام می دهد.

نوار جستجو در مرکز بخش قهرمان قرار دارد و منوی کشویی امکان جستجو بر اساس کد پستی، شهر، ناحیه مدرسه، محله و بسیاری از مشخصات مکانی دیگر را فراهم می کند. سه CTA یافتن کمک اضافی را ساده می کند. و آن تصویر پس زمینه روشن، روشن و مطبوع؟ گیلاس در بالا.

می توانید نکات ناوبری بیشتری را در خلاصه نمونه های سرصفحه وب سایت ما بیابید.

2. ساحل و بارتولو: دانش محلی را نشان دهید

مکان، مکان، مکان. در املاک و مستغلات و بازاریابی املاک و مستغلات بسیار مهم است. طراحی سایت املاک در شیراز به یاد داشته باشید، زمانی که مردم به دنبال شراکت با یک نماینده هستند، به دنبال شخصی هستند که در زمینه املاک و مستغلات به طور گسترده و همچنین در منطقه خاص آگاه باشد. روشن کردن این موضوع در وب سایت شما می تواند به شما کمک کند تا مشتریانی را جذب کنید. همچنین می تواند به سئوی محلی شما کمک کند.

نوار ناوبری با بهترین نشان‌های شهرستان کلمبیا که ساحل و بارتولو در پنج سال گذشته به دست آورده‌اند، طراحی سایت املاک در شیراز در کنار آن قرار دارد. عکس تیمی چهره های دوستانه را به همان دستاوردها نشان می دهد. حتی بیشتر از آن، بیو عاملی که در گالری قهرمان نمایش داده می‌شود، با پیوندهای طولانی مدت با جامعه ارتباط دارد. این وب سایت کاملاً واضح است: ساحل و بارتولو جامعه خود را می شناسند.

3. NEREN: دسترسی را اولویت بندی کنید

دسترسی به وب سایت برای هر طراحی ضروری است - نه تنها به عنوان بهترین روش، طراحی سایت املاک در شیراز بلکه به عنوان راهی برای پیاده سازی جامعیت در بازاریابی شما. علاوه بر پیروی از بهترین شیوه‌ها، بسیاری از کسب‌وکارها از ویجت‌های دسترسی استفاده می‌کنند که به کاربران اجازه می‌دهد تجربه خود را مطابق با نیازهای خاص خود سفارشی کنند.

NEREN، یا شبکه املاک نیوانگلند، یکی از این وب سایت ها است. در سمت راست پایین طراحی سایت املاک در شیراز ، دکمه «دسترس‌پذیری» را می‌بینید:

روی آن کلیک کنید و می‌توانید کنتراست، اندازه متن و فاصله متن را تنظیم کنید، همچنین پیوندها را برجسته کنید،طراحی سایت املاک در شیراز  انیمیشن‌ها را مکث کنید و محتوا را برای نارساخوانی مناسب کنید. این مورد خاص توسط UserWay طراحی شده است.

علاوه بر این، وب سایت NEREN اطلاعات خود را به خوبی سازماندهی می کند. از آنجایی که این صفحه به مناطق مختلف ارائه می‌شود، صفحه اصلی شامل شهرهای برتر برای یافتن خانه‌ها در محدوده قیمت متوسط، فهرست‌های برتر ساحلی و محبوب‌ترین جستجوها در ایالت‌ها است.

این به افرادی که به طور گسترده در نیوانگلند جستجو می کنند مکان های زیادی را برای شروع جستجو می دهد. و آن عکس پس زمینه با صحنه کلاسیک دریاچه نیوانگلند خارج از پنجره های خلیج؟ لمس دوست داشتنی

برای تصاویر عالی تر، خلاصه نمونه های وب سایت کسب و کار ما را مرور کنید.

طراحی سایت املاک در شیراز

4. Long and Foster: احساسات را با ویدئو منتقل کنید

جستجوی مکانی برای زندگی فقط به دلیل تدارکات یک فرآیند استرس زا نیست، بلکه احساسی نیز هست. طراحی سایت املاک در شیراز در برخی موارد، این جستجو به معنای مرحله ای هیجان انگیز در یک رابطه است. همچنین می تواند شامل ترک خانه با خاطرات، آسایش و حتی خانواده باشد. یک مشاور املاک که خطرات عاطفی در این فرآیند را درک می کند، جذاب است. به همین دلیل است که می خواهید مطمئن شوید که این درک را در وب سایت خود منتقل می کنید.

ویدیو یک راه عالی برای انجام این کار واقعی است. لانگ اند فاستر یک ویدیوی عالی در طراحی سایت املاک در شیراز  خود دارد که صحنه هایی از یک خانواده در حال آشپزی با هم، یک زن در حال استراحت در اتاق نشیمن خود و لحظات دلگرم کننده بیشتری در خانه را به تصویر می کشد.

در صورتی که ویدیو آن را کاملاً روشن نکرده باشد، برچسب آن را به خوبی بیان می‌کند: جستجو. دیدن. عشق.

5. Dawn McKenna: به مخاطبان هدف خود پاسخ دهید

بسیاری از مشتریان بالقوه شما با یک تجربه استرس زا مواجه خواهند شد، طراحی سایت املاک در شیراز تأثیر عاطفی جابجایی را بررسی خواهند کرد و به دانش خودی در مورد مکان های احتمالی خود اهمیت می دهند. اما وب سایت شما باید به تجربه خاص مشتریان هدف شما نیز توجه داشته باشد.

به عنوان مثال، اگر یک وب سایت B2B دارید، باید زبان خود را به تصمیم گیرندگان و مدیران اجرایی ارائه دهید. طراحی سایت املاک در شیراز اگر مخاطبان شما خانواده ها هستند، می خواهید روی مناطق مدرسه و حومه شهر تمرکز کنید. یا اگر شرکت شما منحصراً با خانه‌های کنار آب سروکار دارد، احتمالاً با افراد زیادی که خانه‌های دوم می‌خرند کار می‌کنید. این باید تمام تصمیمات بازاریابی شما را شکل دهد.

داون مک کنا را بگیرید. این وب سایت املاک و مستغلات یک نمونه عالی از جذابیت برای مشتریان هدف است.

به فونت شیک مونتسرات، جلوه های بصری چشمگیر، طرح رنگ خاکستری و سفید، طراحی سایت املاک در شیراز آشپزخانه سرآشپز با یخچال یکپارچه و اجاق گاز دوتایی نگاه کنید. المان ها سطح بالایی دارند و جلوه کلی در اینجا یک خانه لوکس است. مشتری هدف مشخصاً یک خریدار مقرون به صرفه نیست.

6. قطب نما: طراحی آنلاین و آفلاین خود را تراز کنید

به عنوان یک مشاور املاک، بازاریابی شما به صورت حضوری در خانه‌های باز یا رویدادهای دلال یا یک دفتر کار آجر و ملات و همچنین آنلاین انجام می‌شود. وب سایت املاک و مستغلات شما باید با تمام استراتژی های بازاریابی IRL شما هماهنگ باشد تا یک تجربه برند منسجم و به یاد ماندنی را ارائه دهد.

فونت بدنه یکسان، طرح رنگ سیاه و سفید یکسان، و تاکید یکسان بر طراحی هندسی. رویکرد مشابهی را در مورد طراحی سایت املاک در شیراز  خود در نظر بگیرید و مطمئن شوید که هرکسی که با علائم شما رانندگی می‌کند، از خانه‌های باز شما بازدید می‌کند یا در کنار دفتر شما توقف می‌کند، همان عناصر را در وثیقه بازاریابی شما تشخیص می‌دهد.

7. Sotheby’s: ارتباط را آسان کنید

برقراری ارتباط تا حد امکان برای مشتریان بالقوه شما بسیار مهم است. این می تواند یک فرم تماس ساده یا یک ربات چت در طراحی سایت املاک در شیراز  شما باشد.

ساتبیز زمانی که بازدیدکننده در حال مشاهده ملک و تعامل با عکس ها است از چت بات استفاده می کند. این عالی است - طراحی سایت املاک در شیراز دریافت گپ خیلی زود و آزاردهنده است، مفید نیست. ساتبیز می داند که آنها کاربرانی را هدف قرار می دهند که علاقه بیشتری دارند. ربات چت از شما می خواهد تا برای مشاهده ملکی که ممکن است به آن نگاه کنید، برنامه ریزی کنید.

بنابراین اگر یک استراتژی بازاریابی محتوای قوی دارید و وبلاگ، پادکست، گالری، کتابخانه راهنما یا محتوای مهمان دارید، آن پیوندها را برجسته کنید.طراحی سایت املاک در شیراز  اگر در هیئت‌های منطقه‌بندی یا شوراهای شهر خدمت کرده‌اید، این تجربه را به اشتراک بگذارید. اگر در اخبار یا یک برنامه تلویزیونی بوده اید، این موارد را در وب سایت خود قرار دهید. همه اینها با تخصص شما صحبت می کند - که برای مشتریان بالقوه قانع کننده است.

طراحی سایت املاک در شیراز

8. ریچارد بلانکو: محتوا و رزومه خود را برجسته کنید

وقتی صبح آخر هفته حالم خوب نیست، House Hunters International را روشن می کنم. الزامات و بودجه همیشه مضحک به نظر می رسد، طراحی سایت املاک در شیراز دلایل مهاجرت به خارج از کشور سرگرم کننده یا گیج کننده است، و یک امتیاز: تکرار از هر مه مغزی عبور می کند. و در بهترین قسمت‌ها، ریچارد بلانکو، یک مشاور املاک مستقر در لندن حضور دارد.

البته، وقتی وب‌سایت ریچارد بلانکو را بررسی کردم، تجربه تلویزیونی او (و بیشتر) به‌طور برجسته‌ای نشان داده می‌شود.

9. McEnearney Associates: آمارهای چشمگیر را به اشتراک بگذارید

وب سایت شما مکانی برای برجسته کردن تجربیات شما، توضیح روش خود و ارائه لیست املاک است. تصاویر، ویدئو، و کپی طراحی سایت املاک در شیراز  کلیدی هستند. اما اعداد هم همینطور. فراموش نکنید که هر آماری را که می توانید وارد کنید.

اعداد اینجا تصویری عالی برای جدا کردن بقیه عناصر وب سایت شما هستند. آمار در اینجا نیز چشمگیر است - طراحی سایت املاک در شیراز میانگین روزهای پایین تر در بازار نسبت به معیار، تعداد تراکنش ها به طرز وحشتناکی زیاد است.

طراحی سایت املاک در شیراز

10. ملک زندگی شیرین: توصیفات خود را نشان دهید

نظرات مشتریان فوق العاده تاثیرگذار هستند. به همین دلیل است که توصیفات به طراحی سایت املاک در شیراز  شما تعلق دارد. Sweet Living Realty، یک آژانس مستقر در سیاتل، این را می داند و توصیفات را در سراسر صفحه اصلی خود منتشر می کند.

11. روی سهولت استفاده تمرکز کنید

اکنون،  یک نمونه وب سایت املاک و مستغلات کامل نیست. این یک ابزار فهرست‌بندی است، طراحی سایت املاک در شیراز بنابراین توسط نماینده یا شرکتی اداره نمی‌شود. اما این چسبناک ترین وب سایت املاک و مستغلات موجود است و هر ماه 36 میلیون بازدید کننده دارد. ارزش الهام گرفتن از آن را دارد.


Comments